אטרקציות באזור

מסלול נחל הצלף: מסלול המתחיל בתחילת כביש 90 מיד אחרי נחל צין (שילוט וחנייה מימין למגיעים מכביש 90) מסלול המתאים לכל המשפחה באורך של 1.5 ק"מ, עובר בתוך נוף מיוחד של סלעי חוואר רך ולבן עם תצפית מרהיבה על נחל צין וצפון הערבה ובסוף המסלול גם על ים המלח, הרי מואב ואדום. בנוסף אטרקציה במסלול – קשת סלע מרהיבה.

מכלאות הגמלים: מקום נפלא לעשות בו פיקניק – לאחר הפנייה מכביש 90 , לפני תחנת האוטובוס פונים מיד ימינה בשביל עפר. מגיעים לחנייה. חונים ויורדים לתוך מכלאה טבעית שייצר הטבע. הילדים מטפסים על קירות החוואר בזמן שההורים נחים על מחצלת. בהמשך המשטח המדהים תוכלו להיכנס לתוך מסלול הליכה (הלוך ושוב באותה דרך) רק ללכת קצת פנימה לשחק עם "עלי חוואר", או איך שהמקומיים קוראים לו "דפדפים". הילדים אמנם חוזרים לבנים, אך מרוצים.

המעיין הנסתר: על כביש 2499, מצידו הצפוני של הכביש כק"מ לפני הכניסה ליישובי הכיכר יש מעיין, שפעם היה נסתר והיום הוא משולט. נחמד לטבולבו עם הילדים, לפגוש בסרטנים, תושבי המקום ולטבול במים הטבעיים.

נחל אמציה: מסלול ג'יפים בתוך שמורת טבע מרהיבה. קירות חוואר וזרימת שיטפונות בעונה.

נחל ערבה ודרך השלום: מסלול המתאים לרכב 4×4 . המסלול עובר בתוך נחל ערבה, בסמוך לגבול הטבעי עם ירדן , דרך מאגר נחל ערבה ומסתיים ביישוב עידן או חצבה.

אופניים למשפחות: נסיעה באופניים בשדות החקלאיים של כיכר סדום, עלייה על סוללת הגבול, תצפית על ירדן, תצפית על הבריכות של מפעלי ים המלח.

שבילי הליכה מקומיים מומלצים למשפחות
שביל הפטריה: מסלול חווייתי של 2 ק"מ לעומק החווארים. בשיאו מגיעים לפטרייה שעשוייה מחוואר ולדיונת חול שהילדים נהנים להתגלש בה.
מסלול המלחה, שמתאים גם להולכי רגל וגם לרוכבים 4 ק"מ של דרך בתוך סבחה פראית, קולות הטבע והחיות מקיפים. , המים התת קרקעיים נובעים משלל מעיינות מכוסים בעצי דקל פראיים, לא כולם נגישים, אך בהחלט מוסיפים לנוף.

חופי רחצה
חוף חמי זוהר המחודש: חוף יפיפה בחלקו הדרומי של אזור המלונות בים המלח. פונים ימינה מכביש 90 לכניסה הדרומית במלונות ונוסעים לפי השילוט כ-500 מטר עד להגעה לחוף. הכניסה חופשית.
חוף עין-בוקק: חוף פתוח לקהל במתחםהמלונות בעין-בוקק.
חוף הסולריום: חוף בתשלום עם חצרות שיזוף המיועדים למתרפאים ממחלות עור. החוף עצמו מדהים ואיכותי.
חוף עין-גדי: במרחק של כ-45 דקות נסיעה, החוף היפיפה השוכן באגן הצפוני של ים המלח.

תצפיות כוכבים: אפשר בלילה לתאם תצפית כוכבים בתשלום אצל כה-בי

גלריות: לחובבי האומנות ניתן לסייר בגלריות המקומיות בנאות הכיכר ועין-תמר

הר סדום: תצפית יפיפיה על בריכות האידוי, הרי מואב והאזור כולו. בנוסף, שביל הדגים, נחל פרצים ומישור עמיעז.

אנחנו נשמח לייעץ ולספר.